nProjekt

nProjekt Natalia Wasiak

Nazywam się Natalia Wasiak

Jestem konsultantem, trenerem i audytorem systemów bezpieczeństwa żywności. Jako właścicielka założonego w 2018 roku nProjekt Natalia Wasiak, wdrażam systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności, przygotowuję dokumentacje, prowadzę szkolenia oraz przeprowadzam audyty.

Tworzę markę, która opiera się na sprawdzonej wiedzy, a przede wszystkim na praktycznym doświadczeniu, z którego do tej pory skorzystały zarówno duże przedsiębiorstwa, ale także małe rodzinne firmy.

f3
Dlaczego warto wybrać nProjekt?

ZAANGAŻOWANIE

Praca jest moją pasją.

WIEDZA

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej. Współpracuje zarówno z audytorami standardów żywnościowych, jednostkami certyfikującymi, ale również z organami nadzorującymi producentów żywności. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w akredytowanych szkoleniach. Chcesz mnie lepiej poznać – zapraszam na mój profil na LinkedIn

SKUTECZNOŚĆ

Dzięki mojej pomocy zakończysz formalności z urzędnikami, uzyskasz certyfikat, Twój zespół podniesie kwalifikacje. Wybierając mnie wybierasz konsultanta, który wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.